Evlilik Terapisi

Hiç evliliğiniz için terapi düşündünüz mü? “Ben varım” demeden önce terapiyi düşündünüz mü?

Bu yazıyı okuyorsanız, bunun nedeni evli olmanız veya evlenmeyi düşünmeniz ya da boşanmayı düşünmenizdir. Bu asırlık sorunun cevabını arıyorsunuz:  Bu işi yapabilir miyiz? 

 

Yalnız değilsiniz.

Bugünün dünyasında, sağlıklı ve mutlu bir ilişki kurmak veya sürdürmek neredeyse imkansız gibi görünebilir. Dijital çağda çalışmanın tüm ilave stresiyle, sosyal medyanın her yerde kesintileri ve hayatımızın yaşadığı son hız, eşinizle veya sevdiğinizle iyi bir ilişki geliştirerek,  bir görev gibi görünebilir.

Hiçbir ilişki sadece güneşin batımını izlemek ve güllerden oluşmasa da, işlevsel, olumlu ve karşılıklı olarak faydalı bir ilişkinin tadını çıkarmak imkansız değildir.  Her iki çiftin biraz çalışması gerekebilir, ancak mutluluğun anahtarları sizin elinizde yeter ki kullanmasını bilin.

 

Siz ve diğer önemli arkadaşlarınız birbiriniz için zaman ayırmak, etkili iletişim kurmakta zorlanmak ya da modern ilişkilerin ortalama stres faktörlerinden biraz daha ağır bir şeyle uğraşmak, ilişki terapisi, evlilik terapisi, çift terapisi ilişki başarısı için önemli bir anahtar olabilir.

E-MAIL

ADRES:

Cep telefonu:

Yaşadığınız sorun ve problemler hakkında bize ulaşın.

  • Siyah Facebook Simge
  • Siyah Heyecan Simge
  • Siyah YouTube Simgesi
  • Siyah Instagram Simge

Odabaşı mah. Uğur mumcu cad. Can sk. no: 1. Oruç Plaza Kat: 2/10

31030 Antakya/HATAY-Türkiye

Ofis telefonu:

© 2020 by                               tüm hakları saklıdır. www.majorterapi.com